Start 77 Biadoliny Szlacheckie - CANPACK Okocimski Brzesko

bryku. aka gB.#

Utworzono:

27.02.2017

W drugim, noworocznym spotkaniu kontrolnym Start 77 Biadoliny Szlacheckie zremisował na własnym boisku z Okocimskim KS Brzesko 3:3.

Gospodarze wystąpili w tym pojedynku w mocno osłabionym składzie, z różnych powodów brakowało bowiem: Konrada Kusiona, Adriana Gurgula, Sebastiana Wojtasa, Bartłomieja Bodziocha, Adama Wołka czy Mateusza Banasia. Do składu Biadolinian powrócił natomiast nieobecny w pierwszym sparingu Stanisław Pałka a także leczący w ostatnich dniach kontuzję stawu skokowego, Tomasz Matura.

Zespół gości mecz ten rozegrał w dwóch różnych zestawieniach: w pierwszej połowie na boisku biegali zawodnicy 1.drużyny Okocimskiego, w drugiej - zastąpili ich młodsi koledzy z zespołu juniorów starszych prowadzeni przez trenera Tomasza Rogóża.

Wyżej notowany wicelider Tarnowskiej Ligi Okręgowej w pierwszej części gry zaaplikował naszemu zespołowi trzy trafienia, których autorami byli kolejno: Mateusz Stolarz, zawodnik testowany oraz Radosław Jacek. Gospodarze odpowiedzieli natomiast trafieniem Filipa Pasuli. Do przerwy Okocimski Brzesko prowadził z miejscowym Startem Biadoliny 3:1.

Po przerwie jak już wcześniej zostało wspomniane, na boisku pojawili się gracze juniorów starszych klubu z Brzeska. W tym fragmencie gry skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy za sprawą trafień Krzysztofa Pałki i Dawida Kłuska zdołali doprowadzić do wyniku remisowego (3:3) i takim też rezultatem zakończyło się sobotnie spotkanie sparingowe.

Spotkanie sparingowe, 25.02.2017r., godz.14:00, stadion Startu 77 w Biadolinach Szlacheckich:
START 77 BIADOLINY SZLACHECKIE 3:3 Okocimski KS Brzesko

BRAMKI:
0:1 Mateusz Stolarz (9')
0:2 zawodnik testowany (14')
1:2 Filip PASULA (24')
1:3 Radosław Jacek (27')
2:3 Krzysztof PAŁKA (55')
3:3 Dawid KŁUSEK (66')

* Start 77: Skład: G.Chmioła (BR) - S.Kłusek, A.Florczak, K.Pałka (C), M.Kozioł - D.Cherjan, S.Pałka, F.Pasula, M.Żurek - K.Chrobak, J.Wojtas.

* Start 77: Grali także: T.Matura, A.Kłusek, M.Cherjan, J.Dąbroś.

* Okocimski KS Brzesko: Skład (I połowa): Karol Jurkiewicz – testowany, Mateusz Stolarz, Tomasz Florek, Andrzej Ryglowski – Kamil Socha, Michał Zydroń, Łukasz Kołodziej, Tomasz Grzyb – Łukasz Hajduga, Krzysztof Kornaś oraz Tomasz Jagiełka, Radosław Jacek.

* Okocimski KS Brzesko: Skład (II połowa): Mikołaj Uryga – Dariusz Salamon, Filip Ząbkowski, Tadeusz Kotra, Konrad Poliszak – Radosław Pietrzyk, Kamil Sojka, Jakub Mendel, Kamil Chruściel – Kacper Kmiecik, Krzysztof Kornaś oraz Jakub Seidler, Sebastian Musiał, Wiktor Zelek.