JUNIORZY STARSI: Start 77 podejmie Orła Dębno.

Dzisiejszego popołudnia rozegrane zostanie ostatnie spotkanie 11 kolejki Rejonowej Ligi Juniorów Starszych. Start Biadoliny zagra przeciwko lokalnemu rywalowi, drużynie Orła Dębno.

Orzeł, z przewagą 5 punktów nad drugą Porębą Spytkowską przewodzi ligowej tabeli, mający o osiem oczek mniej od lidera Start zajmuje w ligowym zestawieniu najniższy stopień podium.

W minionej, 10 kolejce ligowej obie drużyny zwyciężyły swoje spotkania. Ekipa z Biadolin Szlacheckich pokonała bardzo wysoko Kłosa Łysa Góra 8:0, natomiast lider z Dębna okazał się skuteczniejszy od LKS Poręby Spytkowskiej wygrywając ostatecznie 5:2.

Początek dzisiejszego starcia zaplanowano na godzinę 17:00 a mecz rozegrany zostanie na stadionie Startu w Biadolinach Szlacheckich. Zbiórka przedmeczowa dla młodzieżowców zespołu gospodarzy - o godz.16:00.

Obecność zawodników obowiązkowa, serdecznie zapraszamy także wszystkich kibiców !