JUNIORZY: Victoria Bielcza demoluje Start Biadoliny.

Kompromitującą porażką drużyny z Biadolin Szlacheckich w stosunku 0:11(!) zakończył się środowy pojedynek ligowy II Ligi Okręgowej Juniorów Starszych Podokręgu Brzeskiego.

W kadrze na pojedynek, który odbył się wczorajszego popołudnia brakowało bowiem: Adriana Kłuska, Dawida Kłuska, oraz Mateusza Cherjana.

Spotkanie rozegrane zostało w ramach 3 kolejki ligowej sezonu 2017/2018. Mecz odbył się na stadionie Startu 77 w Biadolinach Szlacheckich, a gospodarze z powodu braków kadrowych całe 90 minut meczu zmuszeni byli grać w 10-tke. Lokalny rywal, ekipa Victorii Bielcza zasłużenie rozniosła naszych młodzieżowców 11:0 a tak wysoka i wręcz ośmieszająca porażka powinna dać co niektórym poważnie do myślenia.

3 kolejka ligowa, II Liga Okręgowa A1 Junior, sezon 2017/2018:
START 77 BIADOLINY SZLACHECKIE 0:11 Victoria Bielcza

* Start 77: Skład wyjściowy: G.Chmioła - S.Salwa, A.Florczak (C), M.Potępa, P.Wołek - A.Wielgus, K.Kozłowski, F.Pasula, J.Gąsiorek - D.Jadach.