Komplet pojedynków 16 kolejki Brzeskiej Klasy A.

Sobotnie derby Gminy Dębno to nie jedyne ciekawe starcie podczas zbliżającego się wielkimi krokami piłkarskiego weekendu w Brzeskiej Klasie A.

Oprócz opisanego wcześniej pojedynku derbowego pomiędzy Kłosem Łysa Góra a Startem 77 Biadoliny Szlacheckie, w sobotnie popołudnie rozegrane zostaną także dwa inne spotkania. Ubiegłotygodniowy rywal Biadolinian, Korona Niedzieliska podejmie na własnym boisku dwunastą ekipę tabeli, Ivę Iwkowa a lider z Maszkienic uda się do Uszwi by zmierzyć się z miejscowym LKS-em. Początek rywalizacji w Niedzieliskach i Uszwi odpowiednio o godzinie 16:00 i 16:30.

W niedzielę dokończenie 16 serii gier. Niepokonany na własnym boisku i pozytywnie zaskakujący beniaminek z Paleśnicy zagra u siebie z Porąbką Uszewską. Pojedynek Jedności i Victorii rozpocznie się o godzinie 14:00. 60 minut później rozpocznie się starcie Arkadii Olszyny z Tymonem Tymowa. Gospodarzem, ekipa z gminy Wojnicz.

Spotkaniem zamykającym 16 kolejkę ligową Brzeskiej Klasy A będzie pojedynek przedostatniej drużyny tabeli, Temidy Złota z wiceliderem bieżących rozgrywek, LKS Porębą Spytkowską. Mecz ten rozpocznie się na stadionie w Złotej o godzinie 16:30.

Komplet par 16 kolejki ligowej Brzeskiej Klasy A (8-9 kwietnia 2017 r):

* SOBOTA:
Korona Niedzieliska v Iva Iwkowa (Niedzieliska, godz.16:00)
LKS Uszew v Sokół Maszkienice (Uszew, godz.16:30)
Kłos Łysa Góra v START 77 BIADOLINY SZLACHECKIE (Sufczyn, godz.16:30)

* NIEDZIELA:
Jedność Paleśnica v Victoria Porąbka Uszewska (Paleśnica, godz.14:00)
Arkadia Olszyny v Tymon Tymowa (Olszyny, godz.15:00)
Temida Złota v LKS Poręba Spytkowska (Złota, godz.16:30)

Błękitni Przyborów 0:3* Pogórze Gwoździec (walkower)