Plan sparingowy Startu Biadoliny przed rundą wiosenną 16/17.

Znana jest już lista sparingpartnerów, z którymi przyjdzie się zmierzyć 1.drużynie Startu 77 Biadoliny Szlacheckie w ramach przygotowań do rundy rewanżowej Brzeskiej Klasy A w sezonie 2016/2017.

Pierwsze spotkanie kontrolne Biadolinianie rozegrają już 19 lutego a rywalem w tym dniu będzie drużyna Victorii Bielcza (Brzeska Klasa B). Tydzień później (25 lub 26 lutego (dokładny termin zostanie podany w okresie późniejszym)) przeciwnikiem zespołu Krzysztofa Pałki będą juniorzy starsi Okocimskiego KS Brzesko (I Okręgowa Liga Juniorów Starszych).

W marcu 2017 roku zaplanowano natomiast trzy mecze kontrolne. W pierwszy weekend tego miesiąca Start 77 zagra z lokalnym przeciwnikiem "zza miedzy", tj. Pogonią Biadoliny Radłowskie (Brzeska Klasa B). 11 lub 12 marca Biadolinianie zmierzą się z kolei z występującą w Tarnowskiej Klasie B, LKS Dębiną Łętowską.

Ostatnim sparingpartnerem w weekend 18/19 marca, będzie druga drużyna Strażaka Mokrzyska (Brzeska Klasa B).

Możliwym jest, iż poza wymienionymi wyżej spotkaniami towarzyskimi, Start 77 rozegra dodatkowo jeszcze jeden mecz kontrolny na orliku w Dębnie lub na naturalnej nawierzchni. O tym, jak i dokładnych dniach i godzinach wyżej wymienionych sparingów będziemy na bieżąco informować na stronie internetowej klubu z Biadolin Szlacheckich.

Pełna rozpiska sparingów Startu 77 Biadoliny Szlacheckie na okres przygotowawczy: