Porażka Startu w meczu Pucharu Polski.

W rozegranym niedzielnego wieczora spotkaniu w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu Małopolskim Start 77 Biadoliny Szlacheckie uległ na własnym boisku Strażakowi Mokrzyska po rzutach karnych 3:4. W regulaminowym czasie padł wynik 2:2.

Po pierwszej połowie z podniesionymi głowami z boiska schodzili gospodarze, którzy po bramkach Adriana Gurgula oraz samobójczej (w wyniku dośrodkowania z rzutu wolnego Krzysztofa Pałki) prowadzili zasłużenie 2:0.

W drugiej połowie ekipa gości zdołała rzutem na taśmę wyrównać stan rywalizacji, najpierw skutecznie egzekwując rzut karny a następnie w 3 minucie doliczonego czasu gry strzelając bramkę z rzutu wolnego. W związku z remisowym wynikiem w regulaminowym czasie gry, doszło do serii rzutów karnych, w których lepsi okazali się gracze Strażaka i to oni zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski, gdzie ich przeciwnikiem będzie mocna ekipa Jadowniczanki Jadowniki.

Po za porażką dodatkowym zmartwieniem dla trenera Startu, Krzysztofa Pałki jest kontuzja 3 podstawowych graczy zespołu: Macieja Kozioła, Bartłomieja Bodziocha oraz Grzegorza Urbańskiego. Pierwszy ma problem z mięśniem, drugi doznał poważnego skręcenia kolana, natomiast ostatni z trójki wymienionych nabawił się urazu kostki.

1 RUNDA PUCHARU POLSKI (02-08-2015r, Stadion w Biadolinach Szlacheckich, godz.18:00):
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:2 Strażak Mokrzyska (rzuty karne 3:4)

& SKŁAD GOSPODARZY: Kusion - Banaś(C), S. Pałka, K.Pałka, Kozioł (kontuzja, Urbański 18' (kontuzja, Kłusek 73') - Ar.Gurgul, Wojtas, Plewa, Bodzioch (kontuzja, G.Wodka 65') - A.Gurgul, Wójcik.

& BRAMKI DLA GOSPODARZY: 1x A.Gurgul, 1x bramka samobójcza

& KARTKI: Banaś (zółta), Kusion, Wójcik (czerwone, po meczu)