Ruchy kadrowe przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018.

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon ligowy. Już za niespełna tydzień rozpoczniemy go pojedynkiem z Jednością Paleśnica. Warto więc zaprezentować sytuację kadrową zespołu przed początkiem rundy jesiennej sezonu 2017/2018.

Jak dzisiaj poinformowaliśmy, drużynę Startu 77 opuścił Krzysztof Pałka, który przeniósł się do Victorii Porąbka Uszewska. To jednak niestety nie jedyne osłabienie 1.drużyny z Biadolin Szlacheckich na rozpoczynający się sezon ligowy.

Klub pracuje także nad transferem bramkarza, jednak o konkretach na łamach strony klubowej poinformujemy, gdy takowy transfer oficjalnie dojdzie do skutku.

Sytuacja kadrowa Startu Biadoliny na tydzień przed rozpoczęciem sezonu ligowego Brzeskiej Klasy A - 2017/2018:

1) PRZYBYLI:
* Grzegorz Pabian (wolny zawodnik; poprzedni klub: Victoria Porąbka Uszewska),
* Maciej Żurek (zakończenie wieku juniora),
* Damian Cherjan (zakończenie wieku juniora),
* Jarosław Dąbroś (zakończenie wieku juniora).

2) UBYLI:
* Rafał Handzlik (zakończenie wypożyczenia; nowy klub: brak danych),
* Kamil Chrobak (wypożyczenie roczne; nowy klub: Pogoń Biadoliny Radłowskie),
* Krzysztof Pałka (transfer definitywny; nowy klub: Victoria Porąbka Uszewska).

3) POZA KADRĄ Z RÓŻNYCH PRZYCZYN:
* Tomasz Matura (wyjazd do pracy za granicami kraju),
* Sebastian Wojtas (wyjazd do pracy za granicami kraju),
* Rafał Gadziała (inny powód),
* Patryk Curyło (wyjazd do pracy za granicami kraju).

Poza grą na tę chwilę pozostaje także dwójka obrońców: Jakub Bednarek oraz Grzegorz Urbański (który zakończył półroczne wypożyczenie do Sokoła Maszkienice) - zawodnicy Ci także przebywają obecnie za granicami Polski, ich powrotu należy się spodziewać dopiero w okolicach września.