Towarzyska gierka ze Strażakiem na orliku w Dębnie.

Wczorajszego wieczoru sparingową gierkę rozegrali między sobą zawodnicy Startu 77 Biadoliny Szlacheckie oraz Strażaka Mokrzyska.

Spotkanie przeprowadzone zostało w systemie "6 vs 6" (5 zawodników w polu + bramkarz), trwało około 70 minut i rozegrane zostało na orliku w Dębnie. Wynik określić można mianem "więcej niż hokejowego" - padło bowiem łącznie 26 bramek - Biadolinianie w końcowym rozrachunku zwyciężyli swoich przeciwników 17:9.

Na listę strzelców w drużynie z Biadolin Szlacheckich wpisywali się odpowiednio: Bartłomiej Bodzioch (5-krotnie), Tomasz Matura (4-krotnie), Sebastian Wojtas (3-krotnie), Grzegorz Urbański (2-krotnie), Rafał Krysa (2-krotnie) oraz Jakub Wojtas (jedno trafienie).

Spotkanie/gierka sparingowa (22.12.2016 r., godz. 18:45, Orlik w Dębnie, system 6 vs 6):

START 77 BIADOLINY SZLACHECKIE     17:9    Strażak Mokrzyska

* START 77: Skład: T.Matura, S.Wojtas, J.Wojtas, B.Bodzioch, G.Urbański, R.Krysa.

* START 77: Bramki: B.Bodzioch (5x), T.Matura (4x), S.Wojtas (3x), G.Urbański (2x), R.Krysa (2x), J.Wojtas (1x).