Towarzyski pojedynek z Victorią po raz drugi ?

Na najbliższą sobotę zaplanowano drugi sparing 1.drużyny Startu 77 Biadoliny Szlacheckie, w którym nasza ekipa ponownie zmierzy swoje siły z Victorią Bielcza. Mecz stoi jednak pod dużym znakiem zapytania.

Wszystko przez mające obecnie miejsce roztopy spowodowane dodatnią temperaturą na zewnątrz - płyta stadionu w Biadolinach Szlacheckich ze względu na nadmierną wilgotność i zalegającą wodę oraz błoto, może zwyczajnie nie nadawać się do gry w piłkę.

Decyzja odnośnie rozegrania sparingu podjęta ma zostać w sobotę, 18 lutego do godziny 12:00. Poinformujemy o niej na łamach oficjalnej strony klubowej oraz klubowego facebooka.

Pierwotnie towarzyski mecz z Victorią Bielcza zaplanowano na godzinę 14:00. W przypadku potwierdzenia terminu rozegrania pojedynku - obecność zawodników obowiązkowa !