ZAPOWIEDŹ: Derby Gminy Dębno w 5 kolejce.

W piątej kolejce rozgrywek Brzeskiej Klasy A dojdzie do derbów Gminy Dębno - Start Biadoliny zagra na własnym boisku z Victorią Porąbka Uszewska.

Drużyna prowadzona przez Przemysława Łazarza pozytywnie radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach. W 3 rozegranych meczach, Victoria zgromadziła pięć punktów (zaległe spotkanie 3 kolejki z Temidą Złota rozegrane zostanie w listopadzie). Ekipa z Porąbki Uszewskiej pokonała Tymon Tymowa, podzieliła się zaś punktami z LKS-em Uszew i Strażakiem II Mokrzyska/Szczepanów.

Na tę chwilę, najlepszym strzelcem Victorii Porąbka Uszewska jest... Krzysztof Pałka, były trener 1.drużyny i pomocnik Startu Biadoliny, który dla swojego, nowego zespołu zdobył w sezonie 2017/2018 trzy bramki.

W kadrze zespołu z Biadolin Szlacheckich na sobotni pojedynek zabraknie z pewnością: Adriana Gurgula (pauza za 4 żółtą kartkę z meczu z Arkadią Olszyny), Konrada Kusiona (zawieszenie), Arkadiusza Florczaka (pauza za czerwoną kartkę z meczu z Arkadią Olszyny). Pod znakiem zapytania stoją także występy kilku innych graczy 1.drużyny.

Derbowy pojedynek rozpocznie się w sobotę, 2 września o godzinie 17:00 na stadionie w Biadolinach Szlacheckich. Zbiórka przedmeczowa - godz.16:00. Obecność zawodników 1.drużyny OBOWIĄZKOWA.