ZAPOWIEDŹ: LKS Uszew vs Start 77 Biadoliny.

Przed nami 18 kolejka ligowa Brzeskiej Klasy A. Podopieczni trenera Pałki udadzą się w niej do Uszwi, by rozegrać mecz z miejscowym LKS-em.

Nasz najbliższy rywal to obecnie jedenasta drużyna tabeli. W 17 rozegranych spotkaniach drużyna z Uszwi zdobyła 20 punktów, na które złożyło się sześć zwycięstw i dwa remisy. Podopieczni trenera Kukli 9-krotnie opuszczali zaś boisko jako zespół pokonany.

W poprzedniej kolejce gracze LKS-u musieli uznać wyższość wicelidera Brzeskich rozgrywek, przegrywając w Porębie Spytkowskiej 1:4. Honorową bramkę dla Uszwi strzelił wówczas W.Kukla.

Najlepszym strzelcem spadkowicza ligi okręgowej w bieżących rozgrywkach ligowych jest Piotr Pabian. Napastnik LKS-u Uszew strzelił bowiem dla swojej drużyny 16 bramek. To blisko połowa trafień całego zespołu Uszwi w bieżącym sezonie ligowym ! Z pewnością na tego zawodnika będą zmuszeni zwrócić szczególną uwagę defensorzy zespołu z Biadolin Szlacheckich.

Ostatnie spotkanie pomiędzy zespołem Pałki a drużyną z Uszwi miało miejsce 11 września ubiegłego roku. Start na własnym boisku uległ wówczas LKS-owi 1:2. Jedyną a jak się okazało honorową bramkę dla ekipy trenera Pałki zdobył wówczas Adrian Gurgul, pokonując bramkarza rywali strzałem z rzutu karnego w końcówce spotkania.

Najbliższe starcie ligowe wyżej wymienionych drużyn zaplanowano na sobotę, 22 kwietnia a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00. Zbiórka przedmeczowa dla graczy 1.drużyny Startu - o godzinie 15:45 przed budynkiem klubowym na stadionie w Biadolinach Szlacheckich. Obecność OBOWIĄZKOWA.