ZAPOWIEDŹ: O nietypowej porze zagramy w Uszwi.

Nie zwalniają tempa rozgrywki Brzeskiej Klasy A. Przed nami kolejka ligowa oznaczona numerem 22. Start Biadoliny o bardzo nietypowej porze rozegra mecz w Uszwi z miejscowym LKS-em.

Podopieczni Wojciecha Kukli w ostatnich tygodniach notują zwyżkę formy. W pięciu rozegranych w ostatnim czasie meczach LKS 3-krotnie zwyciężył i dwukrotnie podzielił się punktami ze swoimi rywalami. Drużyna z Uszwi rozbiła między innymi rewelację rundy wiosennej, Strażaka II Mokrzyska 4:1.

Aktualnie ekipa niebiesko-białych w ligowej tabeli plasuje się na 11 miejscu z 22 zdobytymi punktami. Złożyło się na to 5 wygranych, siedem zremisowanych spotkań. Osiem razy ekipa z Uszwi schodziła z boiska pokonana.

W sobotnim pojedynku trener Marek Przeklasa będzie miał nie mały ból głowy jeśli chodzi o sytuację kadrową zespołu. Do drużyny po ubiegłotygodniowej nieobecności powraca wprawdzie kapitan Startu 77, Bartłomiej Bodzioch, jednak ponownie nieobecny będzie najlepszy strzelec drużyny, Adrian Gurgul. W najbliższym meczu z pewnością zabraknie także Konrada Kusiona, Michała Zycha, Grzegorza Kuziela, Cezarego Chmielarza. Pod wielkim znakiem zapytania stoją zaś występy Mikołaja Gurgula, Grzegorza Pabiana, oraz Mariusza Szczeciny. Dodatkowo sprawę komplikuje fakt rozgrywania w tym dniu meczu juniorów starszych Startu Biadoliny Szlacheckie.

Sobotni pojedynek tylko znanym gospodarzom powodem, rozpocznie się o godzinie... 11:00. Mecz rozegrany zostanie na stadionie LKS-u w Uszwi.

Zbiórka przedmeczowa o godzinie 9:30 na stadionie w Biadolinach Szlacheckich, obecność zawodników 1.drużyny OBOWIĄZKOWA! Zapraszamy na ten pojedynek wszystkich kibiców!

Autor zdjęcia: Ewelina Banaś Guzik.