ZAPOWIEDŹ: Temida Złota przyjeżdża do Biadolin.

Przedostatnia na tę chwilę drużyna Brzeskiej Klasy A, Temida Złota będzie najbliższym przeciwnikiem ligowym Startu 77 Biadoliny Szlacheckie.

Pojedynek rozegrany zostanie w Wielką Sobotę świąt wielkanocnych.

W drużynie prowadzonej przez Krzysztofa Pałkę w sobotnim meczu z pewnością zabraknie Stanisława Pałki, ukaranego w starciu z Kłosem Łysa Góra czerwoną kartką. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Rafała Gadziały, który we wspomnianym wcześniej spotkaniu nabawił się kontuzji. Do gry wraca natomiast pauzujący ostatnio za nadmiar żółtych kartek Konrad Kusion, dostępny powinien być także Sebastian Wojtas.

Ekipa naszego najbliższego rywala w ligowej tabeli plasuje się na przedostatnim, 13 miejscu z dorobkiem 14 punktów. Złożyły się na to 4 wygrane oraz dwa zremisowane spotkania. 9-krotnie zawodnicy ze Złotej schodzili z boiska pokonali. W zanadrzu Temida ma jednak jeszcze zaległe spotkanie 14 kolejki ligowej z Victorią Porąbka Uszewska.

Najskuteczniejszym graczem zespołu z Gminy Czchów w rozgrywkach ligowych A Klasy sezonu 2016/2017 jest obecnie Adam Wiewióra. Kapitan Temidy Złota strzelił dla swojej drużyny 15 bramek, co czyni go obecnie piątym pod względem skuteczności zawodnikiem Brzeskiej Klasy A bieżącego sezonu.

Start oraz Temida mierzyły się już podczas 4 kolejki Brzeskiej Klasy A bieżącego sezonu. Wówczas na stadionie w Złotej lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 1:0 po trafieniu Bartłomieja Pachoty z rzutu karnego w 40 minucie spotkania.

Najbliższy pojedynek zaplanowano na Wielką Sobotę, 14 kwietnia bieżącego roku. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 14:00. Zbiórka przedmeczowa - godz.13:00 w budynku klubowym.

Obecność zawodników OBOWIĄZKOWA !