ZAPOWIEDŹ: W niedzielę o 3 punkty powalczymy w Czchowie.

Po ubiegłotygodniowych, derbowych zmaganiach, w których podzieliliśmy się punktami z Victorią Porąbka Uszewska, czas na kolejną, ligową potyczkę.

Tymon Tymowa będzie przeciwnikiem Startu 77 Biadoliny Szlacheckie w szóstej serii gier. Zespół prowadzony przez Pawła Pachotę zajmuje w ligowej tabeli 9 miejsce, gromadząc w 5 rozegranych meczach sześć punktów - o jedno oczko więcej od podopiecznych Marka Przeklasy.

Najlepszym strzelcem zespołu Tymona jest Kamil Mendyk, który w sezonie ligowym 2017/2018 zanotował dwa trafienia.

Pojedynek Tymona Tymowa ze Startem 77 Biadoliny Szlacheckie zaplanowano na niedzielę, 10 września a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie MOKSiR Piasta w Czchowie, na którym to gracze Pawła Pachoty rozgrywają swoje mecze jako gospodarz.

Z tego miejsca chciałbym przeprosić za brak relacji/notatki pomeczowej z sobotnich derbów z Victorią Porąbka Uszewska - przyczyną tej sytuacji były obowiązki zawodowe, które uniemożliwiły mi znalezienie wolnego czasu na sporządzenie wyżej wymienionej notatki.

Autor zdjęcia: Damian Miśkowicz (www.sokolmaszkienice.futbolowo.pl)