XIII kolejka: Arkadia vs Start 77.

W ostatniej podczas rundy jesiennej kolejce ligowej Start Biadoliny uda się do Olszyn, gdzie zmierzy się z miejscową Arkadią.

Arkadia bardzo dobrze spisuje się w bieżących rozgrywkach o czym świadczy wysoka, 5 pozycja w tabeli. Zawodnicy z Olszyn wyprzedzają naszą ekipę o 2 punkty, gromadząc dotychczas 19 oczek w 12 rozegranych spotkaniach.

Ciężko jednoznacznie określić najlepszego strzelca zespołu naszego najbliższego rywala, bowiem po 4 bramki w sezonie 2016/2017 zdobyli dla Arkadii: Grzegorz Krakowski, Piotr Budyn oraz Patryk Waśko.

W rozegranej w ostatni weekend, dwunastej kolejce Brzeskiej Klasy A, drużyna z Olszyn uległa wiceliderowi rozgrywek, LKS Porębie Spytkowskiej 3:6. Trafienia dla Arkadii zanotowali wówczas Piotr Budyn (dwukrotnie) oraz Grzegorz Krakowski. Ostatecznie było to jednak za mało, by wywieźć z Poręby chociażby jeden punkt.

Ostatnie spotkanie pomiędzy Startem Biadoliny a Arkadią Olszyny miało miejsce 17 kwietnia bieżącego roku. W ramach 17 kolejki Brzeskiej Klasy A sezonu 2015/2016 nasza drużyna pokonała ekipę żółto - zielonych 3:1 po dwóch trafieniach Adriana Gurgula i jednym Jakuba Wojtasa.

Najbliższy pojedynek pomiędzy wymienionymi wcześniej drużynami rozegrany zostanie na stadionie Arkadii w Olszynach. Jego rozpoczęcie zaplanowano na niedzielę, 6 listopada o godzinie 14:00. Zbiórka przedmeczowa przed budynkiem klubowym Startu 77 o godzinie 12:40.

Obecność zawodników obowiązkowa, serdecznie zapraszamy na to spotkanie także wszystkich kibiców !

Autor zdjęcia: M.Duda (wgminiedebno.pl)