Formę Startu sprawdzi Olimpia Bucze.

W najbliższą niedzielę, 14 lutego bieżącego roku o godzinie 14:30, drużyna z Biadolin Szlacheckich rozegra swoje trzecie towarzyskie spotkanie przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2015/2016.

Kolejnym sparingpartnerem naszego zespołu będzie występująca w Tarnowskiej Lidze Okręgowej ekipa Olimpii Bucze. Nasz najbliższy rywal w ligowej tabeli zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 16 punktów w 13 rozegranych spotkaniach. Dla drużyny z Bucza będzie to pierwsze spotkanie towarzyskie przed początkiem tegorocznej rundy rewanżowej.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:30 na stadionie Startu 77 w Biadolinach Szlacheckich. Zbiórka przedmeczowa godzinę wcześniej, a więc około godziny 13:30.

Obecność wszystkich zawodników obowiązkowa, zapraszamy na mecz także naszych kibiców !