Kolejny sparing dla ekipy Startu.

Start 77 Biadoliny Szlacheckie pokonał w piątkowym meczu sparingowym Porębę Spytkowską 3:1. Mecz rozpoczął się o godzinie 19:00 na stadionie drużyny naszego rywala.

Bramki dla ekipy z Biadolin strzelili: Sylwester Kłusek, Adrian Gurgul. Jedna z bramek była golem samobójczym, w którym obrońca Poręby skierował piłkę do własnej siatki po dośrodkowaniu Adama Wołka. Goście pewnie zwyciężyli pomimo sporych braków kadrowych przed opisywanym spotkaniem. Kontuzjowani są bowiem: Bartłomiej Bodzioch, Maciej Kozioł oraz Grzegorz Urbański. Dodatkowo z różnych przyczyn na meczu nieobecni byli: Konrad Kusion, Stanisław Pałka oraz Arkadiusz Gurgul.

Zmartwieniem dla trenera Krzysztofa Pałki mogą być natomiast kolejne dwie kontuzje, których gracze z Biadolin doznali we wczorajszym sparingu. Mowa tu o Konradzie Wójciku (skręcenie stawu skokowego) oraz Sebastianie Wojtasie (problemy z mięśniami). Miejmy nadzieję, że kadra na mecz ligowy z Kłosem będzie już w miarę optymalnym stanie.

MECZ TOWARZYSKI (SPARINGOWY) (07-08-2015r, Stadion w Porębie Spytkowskiej, godz.19:00):
LKS Poręba Spytkowska 1:3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie

& SKŁAD GOSPODARZY: Chmioła - Florczak, Banaś(C), K.Pałka, A.Kłusek - G.Wodka, Wojtas (M.Wodka 50'), Plewa, Wołek - Ad.Gurgul, Wójcik (S.Kłusek 4').

& BRAMKI DLA GOSPODARZY: A.Gurgul, S.Kłusek, samobójcza

& KARTKI: brak