Lokalne derby w trzecim meczu kontrolnym.

Pogoń Biadoliny Radłowskie będzie trzecim w bieżącym roku sparingpartnerem ekipy Startu 77.

Mecz towarzyski pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami, mający na celu jak najlepsze przygotowanie się do rundy wiosennej sezonu 2016/2017, zaplanowany został na najbliższą sobotę, tj. 4 marca a jego rozpoczęcie - na godzinę 14:00. Sparing rozegrany zostanie najprawdopodobniej na boisku w Biadolinach Szlacheckich.

Drużyna Startu ma za sobą jak do tej pory, dwa spotkania kontrolne - w pierwszym z nich na zaśnieżonej nawierzchni ulegliśmy Victorii Bielcza 0:1 a w ostatnią sobotę zespół z Biadolin Szlacheckich zremisował z Okocimskim KS Brzesko 3:3.

Występująca na B-klasowych boiskach Pogoń Biadoliny Radłowskie rozegrała w roku 2017 trzy mecze sparingowe: wszystkie z nich zakończyły się porażką naszego najbliższego przeciwnika. W pierwszym z nich Pogoń uległa Victorii Porąbka Uszewska 1:2, 19 lutego przegrała na własnym boisku z Radarem Łętowice 0:5 a w ostatnią niedzielę skuteczniejsza okazała się ekipa Victorii Bielcza, która zwyciężyła 2:0.

Zbiórka przed sobotnim starciem o godzinie 13:15.

W przypadku takiej możliwości obecność zawodników OBOWIĄZKOWA !

Źródło zdjęcia: fanpage Pogoń Biadoliny Radłowskie (na facebook.com)