Olimpia ''przejechała się'' po Starcie.

Faworyzowana drużyna Olimpii Bucze bez problemów pokonała w II rundzie Okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2016/2017 Start 77 Biadoliny Szlacheckie.

Do składu ekipy gospodarzy powrócił Sebastian Wojtas, na ławce rezerwowych znalazł się także Jego brat, Jakub. Dodatkowo po kilkuletniej przerwie spowodowanej pracą za granicami naszego kraju, do kadry drużyny z Biadolin Szlacheckich powrócił Mariusz Szczecina.

Powrót wspomnianej wyżej trójki nie pozwolił jednakże uchronić Biadolinian przed wysoką porażką. Olimpijczycy z Bucza roznieśli naszą drużynę 8:1. Co ciekawe, to gospodarze jako pierwsi zdobyli bramkę w tym spotkaniu - indywidualną akcją i skutecznym strzałem popisał się Patryk Curyło.

Poźniej do bramki trafił także Konrad Kusion, jednak była to... bramka Macieja Kozioła, golkipera ekipy Startu. Kolejne sześć trafień możemy już jednak zapisać zawodnikom zespołu przyjezdnych. Trafienia Machalskiego (2x), Handzlika (2x), Ogara, Przybysławskiego i Boruty zapewniły Olimpii Bucze awans do kolejnej (III) rundy Okręgowego Pucharu Polski.

Tym samym kończy się przygoda Startu Biadolin w Pucharze Polski w sezonie 2016/2017. W najbliższy weekend rusza już jednak sezon ligowy Brzeskiej Klasy A - zainaugurujemy go meczem z GKS Błękitnymi Przyborów na stadionie w Biadolinach Szlacheckich. Już teraz serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie !

II runda Okręgowego Pucharu Polski, sezon 2016/2017
07.08.2016r., godz.17:00, Stadion startu w Biadolinach Szlacheckich

START 77 BIADOLINY SZLACHECKIE 1:8 Olimpia Bucze

START 77: Bramki: 1:0 Patryk Curyło (11').

START 77: Skład: M.Kozioł – P.Przeklasa, K.Kusion, S.Pałka (C), K.Pałka,  - A.Gurgul, T.Matura, S.Wojtas, P.Curyło (S.Kłusek 67') - J.Dąbroś (J.Wojtas 46'), M.Szczecina (A.Florczak 61').

I runda Okręgowego Pucharu Polski, sezon 2016/2017 30.07.2016r., godz.16:00, Stadion Orlika w Szczurowej Orlik Szczurowa 0:3 START 77 BIADOLINY SZLACHECKIE START 77: Bramki: 0:1 Mateusz Kita 20' (b.samobójcza), 0:2 Mateusz Woźniczka 65' (b.samobójcza), 0:3 T.Matura 87'. START 77: Skład: Kozioł - D.Cherjan, S.Pałka, K.Kusion, A.Florczak - S.Kłusek, T.Matura (C), K.Pałka, F.Pasula, P.Curyło - A.Gurgul. (http://start77-bs.futbolowo.pl)