Pogrom w pierwszym sparingu.

Wybrakowana kadrowo i odmłodzona drużyna startu nie miała najmniejszych szans w sobotnim sparingu z Metalem Tarnów.  Z powodu braku nominalnego bramkarza miejsce między słupkami zajął obrońca - Damian Cherjan.

Jak wszyscy mogli się spodziewać to drużyna gospodarzy prowadziła grę i non stop zagrażała bramce przyjezdnych. Drużyna Startu co jakiś czas próbowała zagrozić gospodarzom grą z kontry. Z dość słabym skutkiem. Po ładnych akcjach jak i błędach własnych obrońców Startu do przerwy widniał wynik 8:0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie gra zbytnio się nie zmieniła i tylko dzięki nieskuteczności zawodników Metalu jak i dobrej postawie Damiana Cherjana w bramce Startu końcowy wynik brzmiał: 9:0 dla Metalu Tarnów.

Gratulujemy drużynie Metalu i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie!