Przygotowania do wiosny pełną parą - sparing nr 4.

Po ubiegłotygodniowej porażce z Pogonią Biadoliny Radłowskie zbliża się kolejny weekend a wraz z nim - następne w kolei spotkanie kontrolne.

Kiepski w wykonaniu naszej drużyny derbowy mecz towarzyski zostawić należy za sobą. Na rehabilitację okazję Biadolinianie będą mieli już 11 marca - wówczas w czwartym, tegorocznym spotkaniu sparingowym zespół Krzysztofa Pałki zmierzy się na własnym boisku z przedstawicielem Tarnowskiej Klasy B - LKS Dębiną Łętowską.

Nasz najbliższy rywal w bieżących rozgrywkach ligowych radzi sobie bardzo pozytywnie - świadczy o tym 5-ta pozycja w tabeli, na którą złożyło się 7 wygranych i 1 remis. Czterokrotnie zawodnicy LKS Dębiny schodzili z boiska pokonani.

Jedenastki Startu 77 oraz LKS Dębiny Łętowskiej mierzyły się już ze sobą 20 marca 2016 roku, również w ramach spotkania kontrolnego. Wówczas zdecydowanie lepsi okazali się Biadolinianie, którzy zwyciężyli aż 11:0 a skutecznością błysnął Jakub Wojtas, 6-krotnie pakując piłkę do siatki przedstawiciela Tarnowskiej Klasy B.

Trener zielono-czarno-białych w spotkaniu z Dębiną będzie miał do dyspozycji nieobecnych w ostatnim czasie Konrada Kusiona oraz Adriana Gurgula, z powodu wyjazdu służbowego wypada natomiast kapitan Biadolinian, Tomasz Matura.

Najbliższy sparing zaplanowano na sobotę, 11 marca na stadionie Startu w Biadolinach Szlacheckich. Początek spotkania o godzinie 15:00, zbiórka przedmeczowa o godzinie 14:00 w budynku klubowym.

Źródło zdjęcia: www.debina.futbolowo.pl