Rafał Gadziała, Michał Zych i Grzegorz Kuziel zawodnikami Startu Biadoliny.

Klub z Biadolin Szlacheckich ze wzmocnieniami - nowymi graczami Startu 77 zostali Rafał Gadziała, Michał Zych oraz Grzegorz Kuziel.

Cała trójka wyżej wspomnianych zawodników zasili zespół Krzysztofa Pałki na zasadzie tzw. wolnego transferu i będzie do dyspozycji trenera podczas rundy wiosennej A-Klasy sezonu 2016/2017.

Rafał Gadziała (ur. 27.01.1992r) oraz Michał Zych (ur. 13.11.1991r) to wychowankowie Orła Dębno. Z tym też klubem po raz ostatni związany był pierwszy z wymienionych graczy, Pogoń Biadoliny Radłowskie była zaś ostatnim zespołem, który reprezentował drugi z wspomnianej dwójki.

Serdecznie witamy w naszym klubie całą trójkę, życzymy powodzenia oraz samych sportowych sukcesów w barwach zespołu z Biadolin Szlacheckich !