Rafał Handzlik dołącza do Startu Biadoliny !

Transfer "last minute" - tak najlepiej określić można to co wydarzyło się w ostatnią sobotę w szeregach klubu z Biadolin Szlacheckich. Zawodnikiem Startu 77 został Rafał Handzlik.

Nowy nabytek 'Biadolinian' występuje na co dzień na pozycji bramkarza.

Rafał Handzlik urodził się 4 września 1988 roku. W przeszłości z powodzeniem reprezentował takie drużyny jak: Olimpia Bucze, Rylovia Rylova czy LKS Poręba Spytkowska.

Formalnie, nowy bramkarz Startu Biadoliny Szlacheckie, jest zawodnikiem występującej w Tarnowskiej Lidze Okręgowej, Rylovii Rylova - do naszego klubu trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia, do końca sezonu ligowego 2016/2017.

Rundę jesienną bieżącego sezonu Rafał Handzlik spędził na wypożyczeniu w LKS Porębie Spytkowskiej. Zagrał łącznie w 11 spotkaniach spędzając w sumie na boisku 990 minut.

Debiut, nowy golkiper zespołu z Biadolin Szlacheckich ma już za sobą - wystąpił (w pełnym wymiarze czasowym) w sobotnim spotkaniu 15 kolejki ligowej z Koroną Niedzieliska, wygranym przez Start 77 2:1.

Serdecznie witamy Rafała w naszym klubie, równocześnie życząc powodzenia i samych sukcesów w barwach Biadolińskiego klubu !

Autor zdjęcia: Paulina Ruszaj Fotografia