Start rozstrzelany przez ekipę z Bucza.

Drugiej porażki w 3 meczu sparingowym w tym roku doznała drużyna Startu 77 Biadolin Szlacheckich. W niedzielnym spotkaniu przegraliśmy bowiem z występującą w Tarnowskiej Lidze Okręgowej, Olimpią Bucze0:5.

Mimo dobrych warunków atmosferycznych naszym zawodnikom zabrakło nieco szczęścia i w niedzielnym sparingu ulegli drużynie Olimpii Bucze. Gospodarze próbowali odmienić przebieg gry, jednak strzały ekipy z Biadolin okazały się być nieskuteczne.

Start rozegrał sparing w następującym składzie : Grzegorz Chmioła - Paweł Przeklasa, Stanisław Pałka, Krzysztof Pałka, Maciej Kozioł - Stanisław Gibała, Sebastian Wojtas, Rafał Plewa, Adam Wołek - Jakub Wojtas, Jakub Bednarek. Grał także Sylwester Kłusek. Zmiany następowały jak w dotychczasowych spotkaniach sparingowych (zmiany hokejowe).

W towarzyskim spotkaniu oprócz kibiców dało się odczuć brak niektórych zawodników, między innymi : K.Kusiona, A.Gurgula, T.Matury, G.Urbańskiego,oraz M.Banasia.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ Z MECZU.

Powiązana galeria: