"Tiger show" i pewne zwycięstwo Startu w Grabnie!

W sobotnie popołudnie drużyna Startu 77 Biadoliny Szlacheckie udała się do Grabna z nastawieniem, że przywiozą oni stamtąd 3 punkty. Od początku meczu to drużyna przyjezdnych stwarzała sobie okazje do zdobycia bramki. Praktycznie cały czas pełne ręce roboty miał bramkarz miejscowych, lub  jak to często w tym sezonie - zawodziła skuteczność zawodników Startu i kapitalnych okazji do zdobycia bramki nie wykorzystywali Wołek, Hryhorashyk czy bracia Kłusek. Pierwszą bramkę tego meczu zdobyli ... gospodarze. W 40 minucie meczu długie podanie do Jewuły, który ograł całą linię obrony Startu i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Na szczęście, zaraz po rozpoczęciu gry ze środka boiska piłkę przejął Wiewióra, który ogrywając kilku zawodników z Grabna doprowadził do wyrównania, zdobywając swoją pierwszą bramkę tego dnia.

W drugiej połowie obraz meczu się nie zmienił. Cały czas naciskali zawodnicy Startu, a drużyna z Grabna ograniczała się do kontr. Wydawać by się mogło, że kolejne bramki to kwestia paru minut. Lecz kolejna bramka padła dopiero w 66 minucie. Ładne podanie pomiędzy dwóch zawodników Hryhorashyka do Wiewióry, który bardzo mocnym uderzeniem wpakował piłkę w górny róg bramki strzeżonej przez Sakłaka. Wynik 2:1 utrzymał się zaledwie minutę. Wiewióra wyłuskał piłkę spod nóg obrońcy Spółdzielcy, popędził w stronę bramki i płaskim uderzeniem w kierunku dalszego słupka zdobył swoją trzecią bramkę w tym meczu. W 78 minucie padła ostatnia bramka tego dnia. Dośrodkowanie Wołka w kierunku Wiewióry, który "szczupakiem" zdobył czwartą swoją bramkę tego dnia. Wynik nie uległ już zmianie i po bardzo dobrym meczu całej drużyny zasłużenie zwyciężamy w Grabnie praktycznie zapewniając sobie ligowy byt na kolejny sezon!

Start: Ciszkowicz - Kozioł, Florczak, Pasula, Kuziel -  Kłusek S., Kusion, Wiewióra (80' Wodka), Kłusek D. - Hryhorashyk, Wołek

Spółdzielca - Sakłak - Zawisza, Rosiek, Morys, Sacha - Kuboń Sz.(58 Kuboń J.), Gostek K., Baca Sz.(68' Muszyński), Baca S. -  Jewuła (83' Gostek S.), Hajdo