Trzeci mecz sparingowy na korzyść Startu Biadoliny.

Sobotni mecz kontrolny pomiędzy drużynami Kłosa Łysa Góra i Startu 77 Biadoliny Szlacheckie zakończył się dwubramkowym zwycięstwem tych drugich.

Ze względu na zalegający na płytach boisk w Sufczynie i Biadolinach Szlacheckich śnieg, gierka towarzyska rozegrana została na obiekcie "Orlika 2012" w Dębnie. Panująca wówczas aura również nie ułatwiła sprawy obu ekipom - intensywnie padający śnieg oraz mocny wiatr sprawiły, że pojedynek rozgrywany był w mocno ekstremalnych warunkach.

Ostatecznie, mecz zakończył się wygraną podopiecznych Marka Przeklasy, którzy pokonali lokalnego rywala 6:4. Autorami bramek dla Biadolinian byli: Filip Pasula (2-krotnie), Sebastian Wojtas, Tomasz Matura, Mateusz Cherjan oraz Dawid Kłusek.

Spotkanie rozgrywane było w systemie ' 6 vs 6 ' (5 zawodników w polu + bramkarz). Z graczy zespołu Startu 77, którzy stawili się na sobotnim pojedynku trener Przeklasa stworzył następujące 'szóstki':

* Drużyna Nr 1: Grzegorz Chmioła - Tomasz Matura, Sebastian Wojtas, Grzegorz Pabian, Arkadiusz Florczak, Maciej Żurek.
* Drużyna Nr 2: Grzegorz Chmioła - Mateusz Cherjan, Dawid Kłusek, Filip Pasula, Sylwester Kłusek, Konrad Kusion.

Było to trzecie spotkanie towarzyskie ekipy Startu Biadoliny Szlacheckie w ramach okresu przygotowawczego przed rozpoczęciem rundy wiosennej Brzeskiej Klasy A sezonu 2017/2018. Zawodnicy Marka Przeklasy odnieśli dwa zwycięstwa (z Bobrami Bobrovią Bobrowniki Małe oraz Kłosem Łysa Góra), oraz zanotowali porażkę z Victorią Bielcza.