Wybrakowany kadrowo Start bez szans w pojedynku z Porębą.

W niezwykle upalne popołudnie wybrakowana kadrowo drużyna Startu 77 Biadoliny Szlacheckie udał się na mecz do Poręby Spytkowskiej. W kadrze Startu zabrakło 6 podstawowych zawodników, spowodowało to bardzo defensywne ustawienie gości, ograniczanie się do kontr i oddanie inicjatywy nad meczem zawodnikom Poręby. Swój cel osiągnęli oni w 28 minucie spotkania. Rajd prawą stroną Izworskiego, który z ostrego kąta  mocnym uderzeniem po ziemi, wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie. W odpowiedzi Wiewióra minął kilku zawodników gospodarzy, uderzył mocno w kierunku okienka bramki strzeżonej przez Jagiełkę, lecz ten umiejętnie sparował to uderzenie na rzut rożny. Sześć minut przed zakończeniem pierwszej części drużyna z Poręby Spotkowskiej zdobywa drugą bramkę tego dnia. Rajd lewą stroną Rzenno, który wykłada piłkę Borowcowi do pustej bramki. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy Start mógł zdobyć kontaktową bramkę -  dwukrotnie groźnie uderzał Wiewióra lecz jego uderzenia były minimalnie niecelne.

Po przerwie, kontuzja Mateusza Banasia spowodowała przebudowę ustawienia. Spowodowało to totalne rozbicie w szeregach przyjezdnych, którzy szybko stracili 3 bramki. W 54 minucie błąd Florczaka wykorzystuje Izworski i w sytuacji sam na sam nie daje szans "Łysemu". Dwie minuty później fatalne przyjęcie piłki Kuziela wykorzystuje Rzenno. Wbiegł on w pole karne, dograł do niekrytego Góry, który nie miał problemów z wpakowaniem piłki do siatki. W 63 minucie drużyna Poręby pokazała jak powinno się grać w piłkę. Piękną akcję na jeden kontakt trzech zawodników Poręby bramką finalizuje Izworski kompletując hattricka w tym spotkaniu. Ostatnią bramkę tego dnia zdobył Szymon Guzik pięknym uderzeniem z woleja w okienko bramki strzeżonej przez Ciszkowicza. Zdecydowanie lepsza drużyna gospodarzy zwycięża w tym spotkaniu 6:0, a drużynie Startu 77 zostaje dobrze zakończyć sezon na własnym stadionie w pojedynku z Pogórzem Gwoździec.

LKS Poręba: T.Jagiełka - T.Góra (J.Cetnarowski 75'), M.Borowiec (C) (H.Gałek 46'), M.Bieniek, S.Guzik - M.Góra, B.Bodzioch, B.Wnęk, W.Rzenno - P.Borowiec, Z.Izworski (M.Kraj 68')

Start: B.Ciszkowicz - M.Kozioł, K.Kusion, A.Florczak, M.Banaś(46' K.Chrobak)  - S.Kłusek, A.Wiewióra, G.Kuziel, D.Kłusek - A.Kłusek, M.Wodka