Wyniki 14 kolejki Brzeskiej Klasy A.

W weekend, 25-26 marca bieżącego roku, rozegrana została pierwsza na wiosnę a 14 w sezonie ligowa kolejka Brzeskiej Klasy A.

Odbyło się w niej 5 z 7 spotkań. Mecz Temidy Złota z Victorią Porąbka Uszewska przełożony został na 3 maja 2017 roku, natomiast automatyczne 3 punkty za pojedynek z wycofanymi z rozgrywek Błękitnymi Przyborów uzyskał Start 77 Biadoliny Szlacheckie.

W zakończonych minionego weekendu meczach czwarta w tabeli Korona Niedzieliska zwyciężyła 2:0 wicelidera tabeli, LKS Porębę Spytkowską. Rewelacja sezonu, Arkadia Olszyny pokonała na własnym boisku Ivę Iwkowa 1:0, Tymon Tymowa po mocnej strzelaninie ostatecznie wygrał z Pogórzem Gwoździec 4:2. Jedność Paleśnica podzieliła się punktami z LKS Uszew, natomiast w jedynym, sobotnim spotkaniu tej kolejki lider z Maszkienic odprawił z kwitkiem Kłosa Łysa Góra, wygrywając pewnie w Sufczynie 3:0.

W czubie tabeli bez zmian. Samodzielnym liderem pozostał Sokół Maszkienice, wicelider z Poręby Spytkowskiej traci do drużyny Jana Kargula już 3 punkty. Najniższy stopień podium dla Arkadii Olszyny (25 punktów). Dół zestawienia również nie uległ zmianom - wycofany Przyborów zamyka tabelę, zagrożone spadkiem lokaty nr.13 i 12 okupują zespoły Temidy Złota i Ivy Iwkowa

Komplet wyników XIV kolejki Brzeskiej Klasy A sezonu 2016/2017:

Kłos Łysa Góra 0:3 Sokół Maszkienice
Jedność Paleśnica 1:1 LKS Uszew
Korona Niedzieliska 2:0 LKS Poręba Spytkowska
Arkadia Olszyny 1:0 Iva Iwkowa
Tymon Tymowa 4:2 Pogórze Gwoździec
Błękitni Przyborów 0:3 (wo) START 77 BIADOLINY SZLACHECKIE
Temida Złota -:- Victoria Porąbka Uszewska (3 maja 2017r, godz. 17:00)