Zamiast ligi - ponownie kontrolnie ze Strażakiem!

W związku z odwołaniem przez Podokręg Brzeski, 14 kolejki ligowej Brzeskiej Klasy A zaplanowanej na najbliższy weekend (24.03 - 25.03.2018 r.) 1.drużyna Startu 77 rozegra kolejny mecz sparingowy.

Ponownie zmierzymy się z pierwszą drużyną Strażaka Mokrzyska (wiosenna kolejka ligi okręgowej również została przełożona na termin zastępczy, 30/31 maja bieżącego roku), prowadzoną przez Kamila Zacharę. Ostatni mecz kontrolny między obiema jedenastkami miał miejsce niespełna 2 tygodnie temu, wtedy to przedstawiciel ligi okręgowej nie dał najmniejszych szans zespołowi Marka Przeklasy, wygrywając w Biadolinach 5:0.

Najbliższy pojedynek towarzyski zaplanowano na sobotę, 24 marca a jego rozpoczęcie na godzinę 15:00. Zbiórka przedmeczowa - godz. 14:00 w budynku klubowym. Mecz ponownie rozegrany zostanie na boisku w Biadolinach Szlacheckich.

Obecność zawodników 1.drużyny oraz zespołu juniorów starszych OBOWIĄZKOWA!