ZAPOWIEDŹ: W przedostatniej kolejce jedziemy do Czchowa.

Do decydującego, być może, w kontekście utrzymania w rozgrywkach, meczu dojdzie w niedzielny wieczór na stadionie miejskim w Czchowie. Tymon Tymowa zagra tam ze Startem 77 Biadoliny Szlacheckie.

Podopieczni grającego trenera Pawła Pachoty mogą być już raczej spokojni o utrzymanie w Brzeskiej Klasie A w kończącym się niedługo sezonie. Zgoła inaczej wygląda sytuacja Startu Biadoliny, który chcąc zachować szanse na ligowy byt, musi najbliższe spotkanie po prostu wygrać.

Tymon Tymowa w 24 rozegranych meczach zdobył 33 punkty, co klasyfikuje ten zespół na 8 miejscu w ligowej tabeli. Szczególnie mocni gracze Pawła Pachoty zdają się być na boisku w Czchowie (gdzie występują jako gospodarze kolejnych pojedynków) - wystarczy wspomnieć iż Tymon zdobył na "swoim" terenie 28 z 33 wywalczonych oczek.

Najlepszymi strzelcami ekipy z gminy Czchów w sezonie 2016/2017 są Kamil Mendyk i Bartłomiej Kuraś - zdobyli oni po 8 bramek w rozgrywkach ligowych Brzeskiej Klasy A.

Jesienią lepsi okazali się zawodnicy Tymona - po dwóch trafieniach wspomnianego wyżej Kamila Mendyka pokonali Start w Biadolinach Szlacheckich 2:0.

Najbliższy, kluczowy dla nas pojedynek pomiędzy ekipami Startu Biadoliny a Tymona Tymowa zaplanowano na niedzielę, 11 czerwca a jego rozpoczęcie na godzinę 18:00. Mecz odbędzie się na stadionie miejskim MOKSiR Piasta w Czchowie. Zbiórka przedmeczowa dla podopiecznych Krzysztofa Pałki - godz.16:30 przed budynkiem klubowym na stadionie w Biadolinach Szlacheckich.

Obecność zawodników OBOWIĄZKOWA, ten mecz MUSIMY wygrać ! Zapraszamy na to widowisko także naszych wszystkich kibiców !

Autor zdjęcia: Strona facebook-owa Tymona Tymowa