Zwycięstwo z Victorią Bielcza w drugim sparingu.

Po tym jak sparing z Sokołem Maszkienice został odwołany drużyna Startu w niedzielne południe zmierzyła się z  "rywalem zza miedzy" -  Victorią Bielcza. Jedenastki obu ekip wybiegły na boisko o godzinie 12:30. Od początku drużyna gospodarzy starała się prowadzić grę, a Victoria ograniczała się do kontr. Jedną z tych kontr Konrad Kusion zatrzymał faulem we własnym polu karnym. Jedenastkę na bramkę zamienił Norbert Wójcik. Start miał swoje okazje, ale słabe wykończenie spowodowało, że wynik do przerwy się nie zmienił.

Po zmianie stron gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Od razu można było zobaczyć lepszą dyspozycję fizyczną zawodników Startu, którzy z minuty na minutę powiększali swoją przewagę w każdym aspekcie gry.  W jednej z akcji widzieliśmy idealne odzwierciedlenie przysłowia "do trzech razy sztuka". Piłka po uderzeniu Florczaka odbiła się od poprzeczki, do piłki dopadł Wołek i trafił ... również w poprzeczkę. Dopiero uderzenie Dawida Kłuska znalazło drogę do bramki. Start poszedł za ciosem. Parę minut później Kamil Chrobak odebrał piłkę bramkarzowi Victorii, kiedy ten chciał ją wybić. Popularny "Szamak" podał piłkę do Dawida Kłuska i ten pewnym uderzeniem ustalił wynik spotkania. Start 2:1 Victoria Bielcza.

Start 77: Zawodnik Testowany, Adam Wołek, Arkadiusz Florczak, Konrad Kusion, Paweł Wołek, Jarosław Dąbroś, Filip Pasula, Sebastian Wojtas, Dawid Kłusek, Jakub Wojtas, Zawodnik Testowany.

Grali również: Kamil Chrobak, Cezary Chmielarz, Adrian Kłusek.