Adam Wiewióra, Daniel Jaje oraz Maciej Baka kolejnymi wzmocnieniami Startu!

Kolejnymi zawodnikami, którzy zasilili drużynę Startu są Adam Wiewióra, Daniel Jaje oraz Maciej Baka. Wszyscy wymienieni przychodzą do Startu z Temidy Złota.

Adam Wiewióra występuje na pozycji napastnika. W ostatnim sezonie występował w grającej w lidze Okręgowej Ciężkowiance Ciężkowice. W 15 meczach zdobył 12 bramek. Sezon wcześniej, na szczeblu A-klasowym, w Temidzie Złota zdobył 29 bramek w 23 meczach. Wynik ten dał mu koronę króla strzelców tamtego sezonu. Adam trafia do Startu 77 na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Daniel Jaje jest zawodnikiem występującym na pozycji pomocnika. W poprzednim sezonie wystąpił w 10 meczach, zdobył jedną bramkę oraz otrzymał po jednej - żółtej oraz czerwonej kartce. Daniel wystąpił wczoraj w meczu Pucharowym z Rylovią i zanotował bardzo dobry występ. Dołączył do drużyny Startu na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Maciej Baka gra na pozycji środkowego pomocnika. Jest zawodnikiem z bardzo dużym doświadczeniem. W poprzednim sezonie wystąpił w 5 spotkaniach Temidy, nie zdobył żadnej bramki oraz został ukarany dwiema żółtymi kartkami. Transfer Macieja ma charakter definitywny.

Wszystkim zawodnikom życzymy jak największej ilości bramek oraz zwycięstw z drużyną Startu!