Bardzo trudny wyjazd do Poręby Spytkowskiej.

Po ubiegłotygodniowej wygranej nad Sokołem Maszkienice przed nami 8 kolejka ligowa Brzeskiej Klasy A. Start 77 Biadoliny Szlacheckie uda się w niej do Poręby Spytkowskiej.

Najbliższy przeciwnik naszej drużyny jest rywalem niezwykle groźnym, szczególnie na własnym boisku. Dotkliwie przekonała się o tym chociażby Victoria Porąbka Uszewska, która w V kolejce Brzeskiej Klasy A wyjechała z Poręby z bagażem 4 bramek.

W ostatniej kolejce ekipa LKS-u z Poręby Spytkowskiej ograła na własnym boisku beniaminka tegorocznych rozgrywek, Jedność Paleśnicę 5:3. Bramki dla zwycięzców zdobywali wówczas: dwie Łukasz Zych, Mateusz Borowiec, Mariusz Zych oraz Mateusz Bieniek.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Poręby w sezonie 2016/2017 jest aktualny lider klasyfikacji strzelców Brzeskiej Klasy A, Łukasz Zych, który w bieżących rozgrywkach 11-krotnie umieszczał piłkę w siatce.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy Porębą Spytkowską a Startem Biadoliny lepsi okazali się Ci pierwsi, którzy na wiosnę sezonu 2015/2016 pokonali w Biadolinach Szlacheckich nasz zespół 2:0 po trafieniach Schmidta i Ł.Zycha.

Najbliższy mecz pomiędzy wyżej wymienionymi rywalami zaplanowano na sobotę, 1 października a jego rozpoczęcie na godzinę 16:00. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Porębie Spytkowskiej. Zbiórka przedmeczowa - godz. 14:40 przed budynkiem klubowym na stadionie w Biadolinach Szlacheckich.

Obecność zawodników obowiązkowa, serdecznie zapraszamy na to spotkanie także wszystkich kibiców !

Autor zdjęcia: Paulina Ruszaj (Link do galerii)