OFICJALNIE: Błękitni zawieszają drużynę, Start z walkowerem !

Jak wynika z pisma wystosowanego do Podokręgu Brzeskiego przez klub KS Błękitni Przyborów, drużyna ta oficjalnie nie przystąpi do rundy wiosennej A-Klasy sezonu 2016/2017.

Oznacza, to iż pierwszy mecz naszej drużyny w rundzie rewanżowej, który miał odbyć się w najbliższą niedzielę (tj. 26 marca) zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść ekipy Startu 77 Biadoliny Szlacheckie

Również pozostałe zespoły Brzeskiej Klasy A otrzymają automatyczne 3 punkty za ligową kolejkę, w której to miały się mierzyć z zespołem z Przyborowa.

W miejsce ligowego starcia z Błękitnymi, nasz zespół najprawdopodobniej rozegra spotkanie sparingowe, w którym przeciwnikiem będzie jeden z zespołów Brzeskiej Klasy B. Więcej informacji już wkrótce.