Olimpia wygrywa sobotni sparing.

Występująca na co dzień w Tarnowskiej Lidze Okręgowej Olimpia Bucze okazała się lepsza od Startu Biadoliny w rozegranym w sobotę meczu kontrolnym.

W spotkaniu, które odbyło się na stadionie w Biadolinach Szlacheckich, gracze z Bucza zwyciężyli 4:2 a autorami trafień dla gospodarzy byli kolejno: Adrian Gurgul oraz Krzysztof Pałka (trafienie z rzutu karnego).

Trener Pałka w meczu z Olimpią nie mógł skorzystać z usług kilku graczy: Tomasza Matury, Sebastiana Wojtasa, Bartłomieja Bodziocha i Adama Wołka. Skład gospodarzy uzupełnili natomiast zawodnicy zespołu juniorów starszych: Filip Pasula, Arkadiusz Florczak, Dawid Kłusek, Adrian Kłusek czy testowany młodzieżowiec Pogoni Biadoliny Radłowskie, Marcin Mizera.

Do jedenastki Startu 77 powrócił natomiast Jakub Bednarek, który rundę jesienną sezonu 2016/2017 spędził na wypożyczeniu właśnie w zespole Pogoni Biadoliny Radłowskie. Boczny obrońca ma być do dyspozycji trenera Startu 77 podczas rundy rewanżowej bieżących rozgrywek. 45 minut w bramce zielono-czarno-białych spędził Mikołaj Gurgul, były bramkarz m.in. IV-ligowej Jadowniczanki Jadowniki i Orła Dębno.

Spotkanie sparingowe, 18.03.2017r., godz.15:00, stadion Startu 77 w Biadolinach Szlacheckich:
START 77 BIADOLINY SZLACHECKIE 2:4 Olimpia Bucze

BRAMKI:
0:1 gracz drużyny gości
1:1 Adrian GURGUL (32')
1:2 gracz drużyny gości
1:3 gracz drużyny gości
2:3 Krzysztof PAŁKA (75', rz.karny)
2:4 gracz drużyny gości

* Start 77: Skład: G.Chmioła (BR) - Bednarek, Kusion, S.Pałka, Florczak, Kozioł, K.Pałka, F.Pasula, Żurek, A.Gurgul, J.Wojtas.

* Start 77: Grali także: D.Kłusek, A.Kłusek, Mizera (testowany), M.Gurgul.