OFICJALNIE: Krzysztof Pałka odchodzi do Victorii Porąbka Uszewska

W sezonie 2017/2018 były już trener i gracz 1.drużyny Startu Biadoliny, Krzysztof Pałka będzie zawodnikiem Victorii Porąbka Uszewska.

Środkowy pomocnik prowadził i występował w zespole z Biadolin Szlacheckich od sezonu 2014/2015, jeszcze na poziomie Klasy B. W tamtych też rozgrywkach wraz z 1.drużyną Startu uzyskał awans do Brzeskiej Klasy A, w której ekipa zielono - czarno - białych występuje do dzisiaj.

W kolejnych, dwóch sezonach były, grający trener 1.drużyny z powodzeniem utrzymał zespół z Biadolin Szlacheckich w wymienionej wyżej lidze.

Ze względu na brak danych dotyczących występów Krzysztofa Pałki w sezonie 2014/2015, pozwolimy sobie przytoczyć statystyki byłego, rozgrywającego Biadolińskiej drużyny w kolejnych dwóch sezonach ligowych:

1. Krzysztof Pałka - sezon ligowy 2015/2016:

* Rozgrywki: Brzeska Klasa A
* Pozycja: środkowy pomocnik, środkowy obrońca
* Rozegrane mecze: 26
* Minuty na boisku: 2307
* Bramki: 6
* Asysty: 3
* Żółte kartki: 2
* Czerwone kartki: 0

2. Krzysztof Pałka - sezon ligowy 2016/2017:

* Rozgrywki: Brzeska Klasa A
* Pozycja: środkowy pomocnik, środkowy obrońca
* Rozegrane mecze: 23
* Minuty na boisku: 1995
* Bramki: 8
* Asysty: 0
* Żółte kartki: 3
* Czerwone kartki: 0

Do Victorii Porąbka Uszewska Krzysztof Pałka przechodzi jako zawodnik 1.drużyny prowadzonej przez Przemysława Łazarza, z którym Pałka grał już wspólnie w czasach wspólnych występów w barwach Orła Dębno na poziomie IV ligi.

W drużynie z Porąbki Uszewskiej były gracz Startu 77 wspólnie z Piotrem Pałuckim i Przemysławem Łazarzem będzie występował jako jeden z nominalnych, środkowych pomocników, zastępując w tej roli kontuzjowanego Dariusza Łazarza, którego ze względu na poważną operację kolana, w sezonie ligowym 2017/2018 prawdopodobnie nie zobaczymy niestety na boisku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W imieniu swoim, oraz kolegów z 1.drużyny i zespołu juniorów starszych, chcemy serdecznie podziękować Krzyśkowi za spędzony z nami wspólnie czas, wprowadzenie zespołu do Klasy A, za każdą radę, wskazówkę, każdą wylaną kroplę potu... Jednocześnie życzymy powodzenia w występach w barwach nowej drużyny a także w życiu prywatnym i zawodowym.

Do zobaczenia na murawie !