Po kolejne punkty pojedziemy walczyć do Gwoźdzca.

Po ciężko wywalczonym, ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Ivą Iwkowa, drużyna z Biadolin Szlacheckich w 11 kolejce Brzeskiej Klasy A uda się do Gwoźdzca.

Drużyna Pogórza w ostatniej, dziewiątej kolejce uległa w wyjazdowym spotkaniu aktualnemu liderowi rozgrywek, LKS Porębie Spytkowskiej 2:3. Bramki dla ekipy "biało - niebieskich" zdobywali wówczas kolejno P. Brzęk oraz Kamil Macheta.

Ekipa naszego najbliższego przeciwnika będzie gospodarzem niedzielnego pojedynku. W ligowej tabeli Pogórze Gwoździec z dorobkiem czternastu punktów w 10 rozegranych meczach plasuje się na 8 miejscu. Na wspomniany wcześniej dorobek złożyły się cztery wygrane i dwa remisy. 4-krotnie zawodnicy z Gwoźdzca schodzili z boiska pokonani.

Najlepszym strzelcem Pogórza w rozgrywkach ligowych 2016/2017 jest Piotr Brzęk, który 9 razy umieszczał piłkę w siatce swoich przeciwników.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy Startem Biadoliny a Pogórzem Gwoździec skuteczniejsi okazali się Ci drudzy, którzy zwyciężyli nasz zespół na stadionie w Biadolinach Szlacheckich 3:2. Dwie bramki dla zwycięzców strzelił wówczas Dawid Macheta. Dla Startu trafiali natomiast Krzysztof Pałka i Tomasz Matura.

Najbliższy mecz zaplanowano na niedzielę, 23 października a jego rozpoczęcie na godzinę 13:00. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Pogórza w Gwoźdzcu. Zbiórka przedmeczowa przed budynkiem klubowym w Biadolinach Szlacheckich - o godzinie 11:40.

Obecność zawodników obowiązkowa, serdecznie zapraszamy także wszystkich kibiców !