Porażka na inaugurację sezonu.

Sobotniego meczu na pewno dobrze nie zapamiętają zarówno kibice jak i zawodnicy Startu. Gospodarze musieli uznać wyższość Korony Niedzieliska, która zaaplikowała im aż 4 bramki podczas gdy gracze Startu ani jednej. Trener Przeklasa miał tego dnia do dyspozycji 12 zawodników. Początkowy etap meczu nie wskazywał na taki wynik końcowy. Pierwsze 20 minut pod kontrolą miała drużyna Startu.  Po ładnej wrzutce Sebastiana Wojtasa i mierzonym strzale Maćka Żurka, ładną interwencją popisał się bramkarz drużyny z Niedzielisk. Kilka minut później, składna akcja trójki -  Wojtas, ŻurekPasula. Strzał tego ostatniego minimalnie minął słupek bramki gości. I nadeszła 25 minuta meczu. Pierwszy błąd w ustawieniu pomocników i obrońców gospodarzy wykorzystany przez zawodników z Niedzielisk w najlepszy możliwy sposób. Prostopadłe podanie do Stachowicza, który wygrał pojedynek szybkościowy z Cezarym Chmielarzem i pokonał Ciszkowicza w sytuacji sam na sam. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W początkowych etapach drugiej połowy nie było drużyny przeważającej. Kulminacyjnym punktem meczu była 71 minuta. Gdy Wszyscy zawodnicy Startu myśleli, że piłka wyszła poza boisko, to zawodnik z Niedzielisk pomknął wzdłuż linii i wrzucił piłkę idealnie na głowę Pawła Lipchardta, który mocnym uderzeniem  wpakował piłkę do siatki. W tym momencie ekipa gospodarzy się podłamała. Głupie błędy własne, niedokładne podania, brak koncentracji. Dzięki temu, Korona co chwilę zagrażała bramce Ciszkowicza. 10 minut później stratę  piłki w środkowej części boiska zanotował Pasula, momentalne podanie do przodu pomocnika Korony. Pierwsze uderzenie napastnika Korony odbija bramkarz gospodarzy, lecz przy dobitce był już bezradny. Na dobicie gospodarzy, w 90 minucie rajd prawą stroną boiska skrzydłowego z Niedzielisk, centra prosto na głowę Wilka, który wykorzystał błąd w kryciu Pabiana. Ostateczny wynik brzmiał 4:0 dla Korony Niedzieliska.

Start 77: Ciszkowicz - Banaś, Kusion, Florczak, Pabian -  Chmielarz(75' Zych), Kuziel, Wojtas S., Pasula, Jaje -  Żurek.

Korona: Szczupak( 80' Gruszka) -  Piątek D.(77' Piątek T.), Stolarczyk, Wojnicki, Wróbel, Kostuch, Zachara K.(63' Adrian Madej), Zachara Ł., Wilk -  Zachara A.(75' Madej), Stachowicz(58' Lipchardt).

Bramki: 25' - Stachowicz, 71' - Lipchardt, 81' - Zachara, 90' -  Wilk

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu!