Derby w drugiej kolejce!

Idealną okazją do rehabilitacji za porażkę na inaugurację sezonu będzie mecz drugiej kolejki tego sezonu: DERBY z Kłosem Łysa Góra. Mecz ten odbędzie się 18 sierpnia o godzinie 17:30 na stadionie Kłosa. Kłos Łysa Góra ewidentnie nie leży drużynie Startu. Ostatnie zwycięstwo odnieśli oni z tym lokalnym rywalem prawie 2 lata temu. Bowiem, 26 sierpnia 2016 roku po niesamowitym meczu Start zwyciężył 4:3, pakując w 16 minut 4 bramki! Autorami owych bramek byli: 2x Tomasz Matura oraz 2x Patryk Curyło. Dla Kłosa bramki zdobywali: Damian ŚliwaPatryk Ogar oraz Piotr Matura. Natomiast ostatni pojedynek między Startem, a Kłosem miał miejsce stosunkowo niedawno, na zakończenie poprzedniego sezonu, Start uległ rywalom "zza miedzy" 1:0 po bramce Michała Mytnika.

Serdecznie zapraszamy na ten mecz naszych kibiców, emocje gwarantowane!

Zbiórka przedmeczowa dla zawodników o godzinie 16:30 na stadionie w Biadolinach Szlacheckich!