ZAPOWIEDŹ: Temida Złota przeciwnikiem w 7 kolejce.

Nie zwalniają tempa rozgrywki Brzeskiej Klasy A w sezonie 2017/2018. Już w najbliższy weekend rozpocznie się siódma seria gier wyżej wspomnianej ligi.

Drużyna trenera Marka Przeklasy swoje spotkanie rozegra w sobotę, 16 września. Tego dnia do Biadolin Szlacheckich przyjedzie ostatnia na tę chwilę ekipa ligowej tabeli, Temida Złota. Trzeba jednak nadmienić, iż zespół ze Złotej ma jedno spotkania rozegrane mniej (zaległy pojedynek 3 kolejki ligowej przeciwko Victorii Porąbka Uszewska rozegrany zostanie najprawdopodobniej w listopadzie).

W ubiegłym tygodniu podopieczni Patryka Bodzionego odnieśli pierwsze w sezonie 2017/2018, ligowe zwycięstwo - Temida pokonała na własnym boisku Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2:1 po trafieniach Mateusza Mikosza i Kamila Piecha (w trzeciej minucie doliczonego czasu drugiej połowy). Aktualnie, zespół naszego najbliższego rywala, zajmuje w tabeli Brzeskiej Klasy A ostatnie, 14 miejsce z dorobkiem 4 punktów - złożyła się na to wspomniana wcześniej wygrana z drugą drużyną Mokrzysk oraz remis z LKS-em Uszew w piątej serii gier.

Najlepszego strzelca Temidy Złota ciężko wyróżnić, bowiem każdy z trafiających w sezonie 2017/2018 dla zespołu z Gminy Czchów zawodników, ma na swoim koncie jedno trafienie a są to: Robert Krakowski, Mateusz Mikosz, Kamil Piech, Daniel Biłos, Daniel Jaje, oraz Wojciech Drużkowski.

Ostatni pojedynek pomiędzy Startem Biadoliny a Temidą Złota miał miejsce w rundzie wiosennej sezonu ligowej 2016/2017. W ramach 17 kolejki Brzeskiej Klasy A (15 kwietnia 2017 roku) zespół z Biadolin Szlacheckich przegrał wówczas na własnym boisku 1:4 - bramkę honorową dla gospodarzy tamtego starcia zdobył Adrian Gurgul, dla Temidy trafiali natomiast: Marcin Kupiec (dwukrotnie), Adam Wiewióra (grający obecnie w Ciężkowiance Ciężkowice) oraz Michał Drużkowski.

Do najbliższego meczu Start 77 przystąpi poważnie osłabiony - z różnych powodów trener Przeklasa nie będzie mógł bowiem skorzystać z usług: Arkadiusza Florczaka, Cezarego Chmielarza, oraz Konrada Kusiona. Do kadry meczowej powróci natomiast nieobecny w ostatnim pojedynku z Tymonem Tymowa, Stanisław Pałka.

Sobotnie spotkanie z Temidą Złota rozpocznie się o godzinie 17:00 i rozegrane zostanie na stadionie Startu 77 w Biadolinach Szlacheckich. Zbiórka przedmeczowa dla graczy gospodarzy - godz.16:00 w budynku klubowym.

Obecność zawodników 1.drużyny i włączonych do jej kadry graczy zespołu juniorów starszych OBOWIĄZKOWA, zapraszamy na ten pojedynek także wszystkich kibiców!