Jakub Bednarek odchodzi ze Startu Biadoliny Szlacheckie.

Jakub Bednarek nie jest już zawodnikiem Startu 77 Biadoliny Szlacheckie. Były już obrońca naszej drużyny zasilił drużynę Pogoni Biadoliny Radłowskie.

Popularny "Harry" powraca więc do swojego macierzystego klubu, którego jest wychowankiem. Transfer do zespołu prowadzonego przez Marcina Urbasia ma charakter definitywny.

Jakub Bednarek zdołał już (udanie) zadebiutować w swojej nowej-starej drużynie. Świeżo pozyskany defensor Pogoni Biadoliny Radłowskie wpisał się nawet na listę strzelców, zdobywając bramkę na 2:0 w wygranym przez Pogoń wyjazdowym spotkaniu z Błękitnymi Przyborów (ostateczny wynik meczu: Błękitni Przyborów 0:7 Pogoń Biadoliny Radłowskie).

Kubie serdecznie dziękujemy za występy w barwach Startu 77 i życzymy powodzenia oraz samych sportowych sukcesów w nowej drużynie!