Cezary Chmielarz, Mateusz Galas i Grzegorz Pabian dołączają do Startu Biadoliny.

Wzmocnień ciąg dalszy. Oficjalnie drużynę Startu Biadoliny w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 reprezentować będzie trójka graczy: Cezary Chmielarz, Mateusz Galas oraz Grzegorz Pabian.

Pierwsza dwójka przechodzi do klubu z Biadolin Szlacheckich z drużyny lokalnego rywala, występującego w tym sezonie w lidze okręgowej, Sokoła Maszkienice. Cezary Chmielarz występuje nominalnie na pozycji obrońcy, natomiast Mateusz Galas jako pomocnik

Trzeci z wymienionych graczy dołącza do klubu jako wolny zawodnik, ostatnim klubem, który reprezentował Grzegorz Pabian była Victoria Porąbka Uszewska, której jest wychowankiem. G.Pabian może występować zarówno jako boczny obrońca jak i skrzydłowy.

Cezary Chmielarz i Mateusz Galas przychodzą do zespołu Startu 77 na zasadzie półrocznego wypożyczenia (do 31.12.2017 r.), natomiast transfer Grzegorza Pabiana jako wolnego zawodnika, ma charakter definitywny.

Serdecznie witamy i całej trójce życzymy powodzenia w barwach Biadolińskiego klubu !