OFICJALNIE: Mikołaj Gurgul zawodnikiem Startu Biadoliny !

Z dniem dzisiejszym miło jest nam poinformować iż nowym zawodnikiem klubu Start 77 Biadoliny Szlacheckie został Mikołaj Gurgul.

Świeżo upieczony gracz klubu z Biadolin Szlacheckich na boisku występuje na pozycji bramkarza i podczas sezonu 2017/2018 będzie pełnił rolę podstawowego golkipera jedenastki Startu 77.

W swojej dotychczasowej karierze Mikołaj z powodzeniem reprezentował barwy klubów takich jak: LKS Orzeł Dębno, Victoria Bielcza, LKS Poręba Spytkowska a ostatnio IV-ligowej, jeszcze w ubiegłym sezonie, Jadowniczankę Jadowniki. Warto także wspomnieć, że w pierwszym, trzecim i czwartym z wymienionych zespołów nowy bramkarz Startu 77 pełnił rolę grającego trenera 1.drużyny. Dodatkowo w latach 2006 - 2009 prowadził młodzieżowe ekipy Orła Dębno.

Transfer do klubu z Biadolin Szlacheckich, ma charakter definitywny.

Serdecznie witamy Mikołaja w drużynie i życzymy powodzenia w występach na A-Klasowych boiskach w barwach klubu z Biadolin Szlacheckich !