Jedność lepsza od Startu Biadoliny.

Porażką zakończył się czwartkowy wyjazd do Paleśnicy zespołu Startu 77 Biadoliny Szlacheckie. Podopieczni Marka Przeklasy ulegli miejscowej Jedności 1:3.

W kadrze drużyny gości zabrakło Mikołaja Gurgula, Grzegorza Chmioły, Arkadiusza Florczaka, Macieja Żurka, Mateusza Banasia, Cezarego Chmielarza, Mariusza Szczeciny i Adama Wołka. Z konieczności w bramce ekipy przyjezdnych stanąć musiał Konrad Kusion. Do zespołu po miesięcznej przerwie powrócił natomiast Grzegorz Kuziel.

Do przerwy Start 77 toczył wyrównaną walkę z gospodarzami, w wielu fragmentach prowadząc grę i uzyskując optyczną przewagę. Na prowadzenie jako pierwsi wyszli jednak gracze Jedności po skutecznej główce napastnika zespołu z Paleśnicy. Wyrównał tuż przed przerwą Filip Pasula wykorzystując świetne podanie Sebastiana Wojtasa.

W drugiej połowie po upływie kwadransa goście wyraźnie opadli z sił, co skrzętnie wykorzystali miejscowi zadając dwa nokautujące ciosy. Dwukrotnie do siatki Konrada Kusiona trafił Dominik Baut, w żadnym z przypadków nie dając szans na skuteczną interwencję broniącemu z konieczności Kusionowi.

Zaległa, 14 kolejka ligowa Brzeskiej Klasy A bieżącego sezonu dla Jedności Paleśnica, która pokonała Start Biadoliny Szlacheckie 3:1.