ZAPOWIEDŹ: Tempo jak w Premier League, kolejny trudny wyjazd.

Wczorajszego dnia Start Biadoliny udać się musiał do Paleśnicy na zaległy mecz 14 kolejki ligowej Brzeskiej Klasy A. Liga nie zwalnia tempa, bowiem po dniu przerwy, zagramy mecz w ramach przedostatniej rundy rozgrywek.

Przeciwnikiem Startu 77 w kolejce nr 25, będzie wicelider rozgrywek, Korona Niedzieliska. Drużyna ta rewelacyjnie spisuje się wiosną jako jedyna dotrzymując tempa liderującej Arkadii Olszyny. 52 punkty w 24 rozegranych meczach (17 wygranych, 1 remis, 6 porażek) - to dorobek ekipy z Gminy Szczurowa w trwających aktualnie zmaganiach ligowych.

Trenerem 1.drużyny ekipy z Niedzielisk jest Marcin Tarlasa, jej najlepszymi strzelcami w sezonie ligowym 2017/2018 - Adrian Zachara, Paweł Lipchardt i Marcin Gawłowicz - zawodnicy Ci zdobyli dla Korony po 12 bramek.

Pojedynek pomiędzy Koroną Niedzieliska a Startem 77 Biadoliny Szlacheckie zaplanowano na sobotę, 2 czerwca na stadionie w Niedzieliskach. Początek meczu o godz. 17:30 - zbiórka przedmeczowa dla zawodników gości o godz. 16:00 przed budynkiem klubowym w Biadolinach Szlacheckich.

Obecność zawodników 1.drużyny OBOWIĄZKOWA, zapraszamy na ten pojedynek także wszystkich naszych kibiców!