JUNIORZY: W sobotę szansa na rehabilitację.

Nie zwalniają tempa rozgrywki II Okręgowej Ligi Juniorów Starszych Podokręgu Brzeskiego w sezonie 2017/2018. Po kompromitującej porażce z Victorią Bielcza, nadchodzi szansa na rehabilitację.

W najbliższy weekend odbędą się bowiem cztery z pięciu spotkań zaplanowanych na IV kolejkę ligową (pojedynek: Victoria Bielcza kontra Sokół Maszkienice przełożony został na 4 listopada 2017 roku o godzinie 10:00).

Młodzieżowcy z Biadolin Szlacheckich w czwartej serii ligowych gier udadzą się do Mokrzysk, gdzie zmierzą się z ekipą miejscowego Strażaka. Zespół naszego najbliższego przeciwnika w bieżącym sezonie w 3 rozegranych meczach zdobył 6 punktów, na które złożyły się wygrane z Victorią Bielcza (4:1) oraz Jadowniczanką Jadowniki (3:0). Jedyną do tej pory porażkę Strażak zanotował w pierwszym meczu sezonu, przegrywając na własnym boisku z innym przedstawicielem Gminy Dębno, Kłosem Łysa Góra 0:5.

Dla zespołu juniorów starszych sobotni mecz będzie doskonałą okazją do zmazania plamy po środowym upokorzeniu z Victorią Bielcza (przypomnijmy, Start 77 uległ w tamtym spotkaniu lokalnemu rywalowi aż 0:11). Jednak ze względu na bardzo niekorzystne w ostatnich dniach warunki atmosferyczne istnieje prawdopodobieństwo przełożenia meczu na inny, alternatywny termin. Gdyby takowa sytuacja stała się faktem, będziemy o tym informować na łamach klubowej strony internetowej.

W praktyce, najbliższy pojedynek II Okręgowej Ligi Juniorów Starszych pomiędzy Strażakiem Mokrzyska a Startem 77 Biadoliny Szlacheckie zaplanowano na sobotę, 23 września bieżącego roku. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 11:00. Zbiórka przedmeczowa dla graczy zespołu z Biadolin Szlacheckich - o godzinie 9:40 przed budynkiem klubowym.

Obecność WSZYSTKICH zawodników zespołu juniorów starszych OBOWIĄZKOWA !